Kurumsal ve toplu alımlar için lütfen irtibata geçiniz.

Çocuklarınız HelloBee ile ingilizce eğitimine 1-0 önde başlayacak

Menu

Hello Bee Hakkında


Hello Bee; okul öncesi İngilizce eğitimi veren özel eğitim kurumlarında, ana okullarında, kreşlerde,ev okullarında, çocukların dil gelişimine katkı sağlayacak bir kaynaktır.

Eğitmene büyük ölçüde destek olacak zengin içerikli bu kaynak; M.E.B. "Talim Terbiye Kurulunun Müfredatı'na uygun olarak hazırlanmıştır.

Hello Bee; henüz okuma yazma bilmeyen 3-6 yaş arası çocuklar için yaklaşık 180 İngilizce kelimeyi kolay öğretilebilir-öğrenilebilir hale getirmektedir. Hafıza tekniği içeren hikayeler ve her kelimenin etkinliği ile çocukların zihninde kelimeler kalıcı olacak, etkinliklerle birleştirilen eğitim, eğlenceli ve oynayarak öğretilebilir hale gelecektir. Hello Bee eğitmen için etkin bir klavuz olacaktır. Hello Bee ile eğitmen vaktini maksimum verimli kullanacak, ilave bir etkinlik araştırması için zaman harcamayacaktır.

Hello Bee içeriği zengin, okul öncesi 3-6 yaş arası çocuklara göre hazırlanmış, yaş gruplarına göre 3 ayrı setten oluşmaktadır.

Hello Bee içerisinde bulunan tüm görseller Hello Bee'ye özgü hazırlanmış ve tasarlanmıştır.

Hello Bee ile çocuklar hem İngilizce öğrenecek, hikayeler ile hayal dünyasını geliştirecek, etkinliklerle bolca oyun ve eğlenme imkanına kavuşacaklardır.